Bizlerin sesi olmak için gelin!

0
340

#katliamyasasınahayır

Anadolu ve Trakya’ dan “Katliam Yasa Tasarısına Hayır” demek için gelecek tüm yaşam hakkı savunucuları ile 25 Kasım Saat 14.00 da Kadıköy İskele Meydanında Buluşuyoruz. Birçok il mensubumuz otobüslerle İstanbul’a gelecek.

Hayvan Hakları savunucularına destek olan il-ilçe belediyelerinden otobüs talep edebilirsiniz. Bunun için yazılı başvuru yazının ekindedir. Araç desteği olmayanlara aracı olan arkadaşlar, özel araçlarını tahsis edecek, çok sınırlı olan maddi olanaklarımızı zorlayarak her koşulda İstanbul da olacağız.

TOPLAMA KAMPLARI VE KATLİAM yasa tasarısı girişimi çok ciddi boyutta. Bu mitingin önemi tahmin edilenden çok fazla. Bu nedenle özveride bulunarak İstanbul da olmak bir insanlık görevidir.


Tüm arkadaşlarımızın olanaklarını şimdiden zorladığını bir çok yerden kiralık araçlar bile tutulduğunu duymak çok sevindirici.

ŞİMDİ ÖZVERİ, GÜÇ VE EYLEM BİRLİĞİ ZAMANIDIR…

HAYDİ BÜYÜK BULUŞMAYA !
KAZANACAĞIZ !

Belediye Araç Talep Dilekçesi
….. Belediyesine, ….11.2018

5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ile ilgili yapılacak değişikliklerle ilgili 25 Kasım Pazar günü Istanbul Kadıköy’de Hayvan Hakları Yasama İzleme Delegasyonu organizasyonu ile geniş katılımlı bir basın açıklaması yapılacaktır. Bu etkinliğe Anadolu ve Trakya’daki bir çok ilden otobüslerle hayvanseverler gidecektir.

Bu basın açıklamalı etkinliğe ………..’den de katılmak isteyen bir çok hayvansever gönüllü vardır. 25 Kasım Pazar günü saat 12:00 gibi Istanbul/Kadıköy’de olmak üzere belediyemizden bir otobüs tahsisi talep ediyoruz. …….’ye dönüş aynı gün akşama doğru olacaktır.

Saygılarımızla

İsim/soyisim
İmza
Tarih
Dernek ismi ( varsa )

Tel No: